We build the future stars

Zaměřujeme se na projekty související se fenoménem smart work, coby tématu dneška. Vytváříme svět, kde rozhoduje motivace, nadšení a odvaha dělat chyby. Toto myšlení nám pomáhá navrhovat produkty a služby, které vedou ke zlepšení pracovního dne každého z nás.

Human Oriented

RASG Invest je developer rodinných firem a projektů, ze kterých vymýšlíme, tvoříme a budujeme značky.

Zaměřujeme se na člověka, proto kvalitě výrobků a služeb věnujeme veškerou péči a možný čas. Budujeme kulturu zaměřenou na čísla, protože dobré výsledky znamenají prostor pro růst kvality všeho, co nabízíme.

Vytváříme platformu pro seberealizaci jedince. Projekty pečlivě vybíráme a pokud najdeme shodu v pohledu a hodnotách, spouštíme proces s využitím celého zázemí a vytvořeného know-how. Zakladatel a hlavní iniciátor projektu vždy získá podíl ve společném podniku.

 • PIXBO.STUDIO

  Multimediální videoprodukce se zapojením prvků rozšířené reality pro vzdělávání a onboarding zaměstnanců korporací a firem.

 • STANDSWOOD

  Český výrobce uceleného dřevěného systému komponent na pracovní stoly. Designový vzhled, kvalitní materiál a kvalitní řemeslné zpracování.

 • TA TRUHLA

  Flexibilní pracovní hot spot v centru Prahy nabízející krátkodobý pronájem pracovního místa s útulnou atmosférou a možností kvalitního občerstvení.

 • RASG TRADING

  Dovozce a zástupce evropských značek zaměřených na udržitelnou ekologickou a kvalitní výrobu v oblasti potravin a obalů.

Get closer with our team

Meet with our executive team

Cedric Matthews

Cedric Matthews

CEO & Founder

Carmen Reyes

Carmen Reyes

CTO & Co-Founder

Angela Briggs

Angela Briggs

Chief Financial Officer

Wilmot Elledge

Wilmot Elledge

Chief Revenue Officer

Gary Hart

Gary Hart

Chief Product Officer

Lane Mcgee

Lane Mcgee

General Counsel

Alvin Eland

Alvin Eland

Head Of Business

Eda Barlow

Eda Barlow

Chief of Staff